Biyomedikal Gelecek Zirvesi

Erciyes Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanlığı ve Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme Akreditasyon Derneği  (MÜDEK) Öğrenci Komisyonu tarafından düzenlenen biyomedikal teknolojileri  alanında güncel konuları konuşacağımız Biyomedikal Gelecek Zirvesi'nin üçüncüsü 4 Mayıs 2019 cumartesi günü Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlenecektir.

Canlılık var olduğu sürece var olacak olan biyomedikal mühendislerinin, adaylarının ve sağlık teknolojilerine ilgi duyan araştırmacıların farkındalıklarını arttırmayı ve onlara bu sektörde millileşme ve yerlileşme adına vizyon ve misyon kazandırmayı hedefliyoruz.

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yapılmakta/sürdürülmekte olan şirket kurulumundan patentleme sürecine, 3 boyutlu yazıcılardan artırılmış gerçekliğe, cerrahi süreçler, biyoistatistik ve biyoesinlenme de dahil olmak üzere biyoteknoloji alanındaki öncü çalışmalar, alanında uzman konuşmacılarımız tarafından konferansımızda ele alınacaktır.

Ülkemizi bir adım daha ileriye taşıyabilmek amacıyla bu sene 3. sünü düzenlediğimiz 3. Biyomedikal Gelecek Zirvesi'nde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Başvuru linki: https://forms.gle/yFczzkdtaL1K3Dam6


3. Biyomedikal Gelecek Zirvesi (04 Mayıs 2019)
Daha önce düzenlenmiş olan Biyomedikal Gelecek Zirveleri' ne ait afişler:


2. Biyomedikal Gelecek Zirvesi (14 Aralık 2018)1. Biyomedikal Gelecek Zirvesi (27 Nisan 2018)


,