Bölüm İçi Çalışmalarımız

MÜDEK TOPLANTILARIMIZ

Her hafta cuma günü saat 13:30' da yapılan MÜDEK Akreditasyon ve Koordinasyon komisyonu toplantıları bölümümüz tüm akademik öğretim elemanlarımız ile birlikte yapılmaktadır.


                    

ÖĞRENCİ KOMİSYONU TOPLANTISI

30 Kasım 2017 Tarihinde bölümümüz öğrencileri ile toplantı yapılmıştır.


                    

İÇ PAYDAŞ TOPLANTISI

Bölümümüzün iç paydaşlarından ERÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Necmi TAŞPINAR ile 14.12.2017 tarihinde toplantı yapılarak bölümümüzün eğitim amaçları görüşülmüştür.

Bölümümüz iç paydaşlarından ERÜ Mühendislik Fakültesi Dekanlığı ile 04.01.2018 tarihinde toplantı yapılarak bölümümüzün eğitim amaçları görüşülmüştür. Bölümümüz iç paydaşlarından ERKAM ile 14.05.2018 tarihinde toplantı yapılarak bölümümüzün eğitim amaçları görüşülmüştür. DIŞ PAYDAŞ TOPLANTISI

Bölümümüz dış paydaşlarından Stryker Medical International  ile 26.01.2018 tarihinde toplantı yapılarak bölümümüzün eğitim amaçları görüşülmüştür. SOSYAL ETKİNLİKLERİMİZ

Biyomedikal Mühendisliği öğrencileri ve bölüm çğretim elemanlarının katılımı ile 16.12. 2017 tarihinde kahvaltı organizasyonu yapılmıştır. Mezun iki öğrencimiz de (Emre ÇELİKZENCİR-Kayseri Kamu Hastaneleri Devlet Hastanesi , Zişan DEVECİ-Stryker) kahvaltıya katılarak öğrencilerimize kendi meslek kariyerleri hakkında bilgiler vermiştir.20.12.2017 tarihinde üniversitemiz Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi Müdürü Öğretim Görevlisi Mustafa ATAK öğrencilerimize eğitimde motivasyon, dikkat dağınıklığı gibi konularda seminer vermiştir.